O MNIE

Andrzej Grzelecki

WEB DESIGNER & WORDPRESS DEVELOPER

Cześć! Nazywam się Andrzej Grzelecki. Z wielką przyjemnością mogę oznajmić, że robię to, co naprawdę kocham i co wywołuje we mnie wielką radość, kiedy widzę zadowolenie moich klientów. Od zawsze ciągnęło mnie do stron internetowych oraz platform, mając przekonanie, że kiedyś będzie to mój konik.

Skończyłem szkołę o profilu Technik Programista, otrzymując przy tym wiele praktycznej wiedzy, jak i kwalifikacje zawodowe. 

Po skończeniu szkoły zrezygnowałem z planów pracy w typowej firmie programistycznej fronaend/backend, ponieważ zbyt mocno cenię sobie bliski kontakt z klientem tylko po to, aby zrozumieć jego potrzeby i dostarczyć mu finalnie coś, czego potrzebuje oraz z czego będzie naprawdę zadowolony.  

Podczas konsultacji z moim klientem, najważniejszym dla mnie celem jest zrozumienie tego, czym się zajmuje, do kogo kieruje swoje usługi/produkty oraz ustalenie, czego naprawę potrzebuje, aby znajdowało się na jego stronie internetowej.

PROJEKTY

Projekty i propozycje realizacji

STRONA DLA BRANŻY MARKETINGOWEJ

Projekt wykonany dla firmy świadczącej usługi SEO, Social Media Marketing, Tworzenie Strategii Marki oraz Copywriting.

Tworzę strony dla każdej firmy z branży Agencji Social Media oraz dla każdego Freelancera, który działa w pojedynkę świadcząc również te same usługi.

Twoja obecność w sieci to kluczowy krok w dzisiejszych czasach, jestem gotowy, by Ci w tym pomóc.

Zapraszam do nawiązania kontaktu, abyśmy mogli razem stworzyć dla Ciebie wyjątkową stronę internetową, która pomoże Ci zdobyć większą liczbę potencjalnych klientów.

STRONA DLA BRANŻY ANALITYKA - MARKETING

Projekt wykonany dla Freelancera z branży Analityczno- Marketingowej.Oferuję kreację wizytówek oraz blogów dla każdego Freelancera, pragnącego się wyróżnić
i zyskać uwagę w dzisiejszym zatłoczonym świecie Internetu.

Jeśli szukasz sposobu, aby Twój talent i umiejętności Freelancera zaistniały w sieci, to dobrze trafiłeś.

Tworzę wizytówki i blogi, które nie tylko wyróżnią Cię spośród konkurencji, ale także dopasują się do funkcjonalności Twojej strony internetowej.

Zapraszam do nawiązania kontaktu, abyśmy wspólnie mogli stworzyć spersonalizowany plan, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

KONTAKT

667 790 661

Na wiadomości email odpisuje najszybciej jak to tylko możliwe.

Jeśli to pilne, proszę dzwonić.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.